Milan Paštéka
Muž s koněm
Id: 331403
tempera/papír, rozměr listu 17,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek Dr. Hany Vaškovičové CSc., jenž obraz konzultovala s E. Paštékovou, manželkou autora
zobrazeno: 2605x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč