Milan Paštéka
Sedící dívka
Id: 264920
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 23 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1858x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč