Milan Ressel
Abstrakce
Id: 202216
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 5478x
Vyvolávací cena:
500 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 58