Miloš Alexander Bazovský
Baroková krajina
Id: 290701
tempera/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 45,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, poškozená pasparta, stav viz foto
zobrazeno: 7491x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
18 000 Kč