Miloš Boria
Abstraktní motiv
Id: 183302
koláž/malba/plátno, rozměr 26 x 20 cm, autorsky značeno na zadní straně napínacího rámu, lokální oděrky v malbě, poškozený rám, obraz pochází z pozůstalosti autora
zobrazeno: 2658x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 100 Kč