Miloš Jiránek
Chlapecký akt
Id: 275901
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 66,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, drobné poškození v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1767x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
25 000 Kč