Miloš Jiránek
Dívka v kroji
Id: 211301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2336x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
14 833 Kč