Miloš Jiránek
Mamička
Id: 58804
olej/plátno, rozměr 19 x 27 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno, odborně čištěno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen
zobrazeno: 2712x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 100 Kč