Miloš Jiránek
Po senách
Id: 226906
olej/plátno/karton, rozměr 28,5 x 40 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2680x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč