Miloš Kadlec Cossa
Milenci s psíkem
Id: 44301
olej/karton, rozměr 54 x 66 cm, značeno na zadní straně, datováno 1967, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1981x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 277 Kč