Miloš Kurovský
Daleký pohled
Id: 51032
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9 x 43 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3280x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 100 Kč