Miloš Kurovský
Dívka a démon
Id: 425903
pastel/velur fixovaný na sololitu, rozměr 56 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech odřený povrch malby
zobrazeno: 1205x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 155 Kč