Miloš Kurovský
Mimozemské civilizace
Id: 1067
pastel/velur, rozměr 31 x 46 cm, signováno vpravo dole Kurovský, na zadní straně popis, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4109x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
9.6.2014, 21:22:00
9.6.2014 | 21:17 | 4 500 Kč |