Miloš Kurovský
Noční přístav
Id: 449501
pastel/velur fixovaný na sololitu, rozměr 41 x 88 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 580x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 450 Kč