Miloš Kurovský
Žabák
Id: 425904
pastel/velur fixovaný na překližce, rozměr 65 x 50 cm, neznačeno, rámováno, popsáno a značeno na zadní straně (věnování dceři Lence), malba na několika místech odřená, místy na povrch vystupují drobné hřebíčky (viz foto)
zobrazeno: 1915x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 111 Kč