Miloš Libra
Zátiší na stole
Id: 139926
olej/karton, rozměr 35 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1413x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč