Miloš Pošar
Starý mlýn
Id: 353103
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítky včetně výstavního štítku Umělecké besedy, poškozený rám
zobrazeno: 1239x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 100 Kč