Miloš Pošar
Z Kampy
Id: 1664
tempera/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Josefa Kemra
zobrazeno: 3338x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč