Miloš Pošar
Zima na vsi
Id: 101703
olej/kasein/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3406x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč