Miloš Vrbata
Šlechtic
Id: 51030
olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3023x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč