Miloslav Chlupáč
Postava ženy
Id: 210213
kresba/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, list v ploše drobně poškozen, po
zobrazeno: 2525x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč