Čas na serveru 16:35:58

Miloslav Chlupáč
Žena I

Id: 521613

Žena I

  •  / Žena I / Miloslav Chlupáč
  •  / Žena I / Miloslav Chlupáč
  •  / Žena I / Miloslav Chlupáč

kresba, centrofix/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 44,5 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno MUD Benešov 2018 - 2019, publikováno v katalogu výstavy Miloslav Chlupáč 1920 - 2008

zobrazeno: 741x

Vyvolávací cena:

7 000