Miloslav Holý
Červená střecha ve stromech
Id: 302901
olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, značeno vpravo dole s datací, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1693x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč