Miloslav Holý
Chalupy ve Slatině
Id: 154405
olej/karton, rozměr 21 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1695x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč