Miloslav Holý
Jabloň v Chřibské
Id: 55401
kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr malby 27 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve zcela původním stavu
zobrazeno: 4253x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč