Čas na serveru 14:27:29

Miloslav Holý
Květiny a hruška

Id: 521101

Květiny a hruška

  •  / Květiny a hruška / Miloslav  Holý

olej/plátno, rozměr 60 x 77 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek a výstavní razítko z Mánesa (viz foto), drobné oděrky v malbě, varianta díla publikovaného v knize Miloslav Holý 1897 - 1974, vyd. rodina umělce v roce 2011 (viz foto)

zobrazeno: 2476x

Vyvolávací cena:
12 500

91 000

Příhozy: 90