Miloslav Holý
Květiny a hruška
Id: 521101
olej/plátno, rozměr 60 x 77 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek a výstavní razítko z Mánesa (viz foto), drobné oděrky v malbě, varianta díla publikovaného v knize Miloslav Holý 1897 - 1974, vyd. rodina umělce v roce 2011 (viz foto)
zobrazeno: 2513x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 90