Miloslav Holý
Kytice ve váze
Id: 146801
olej/sololit, rozměr 29 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1920x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč