Miloslav Holý
Lom ve Veleslavíně
Id: 1635
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2513x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
15 500 Kč