Miloslav Holý
Osamělý statek
Id: 105605
olej/plátno, rozměr 51 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno
zobrazeno: 2389x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč