Miloslav Holý
Pomlázka
Id: 115839
suchá jehla/papír, rozměr tisku 27,5 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2418x
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 600 Kč