Miloslav Holý
Tanečnice
Id: 196806
kombinovaná technika/karton, rozměr 26 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 42, oděrky na rámu, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko
zobrazeno: 1618x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč