Miloslav Holý
Vesnice v údolí
Id: 84604
olej/karton, rozměr 44 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav, vystaveno v Umělecké besedě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3163x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 53