Miloslav Holý
Vrby v Šárce
Id: 499701
olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, obraz uveden v dobovém soupisu autorových děl pod č. 1117, pravost potvrzena vnukem autora Petrem Bergerem ak. mal.
zobrazeno: 980x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
14.5.2024, 19:49:00
7.5.2024 | 14:10 | 4 500 Kč |