Miloslav Holý
Zátiší se švestkami
Id: 53303
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 48 s věnováním, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2185x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 004 Kč