Miloslava Vrbová - Štefková
Divadelní scéna
Id: 1534
olej/sololit, rozměr 36 x 46 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, drobné oděrky na obrazu, původní stav
zobrazeno: 2416x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 500 Kč