Milton H. Greene
Marilyn Monroe
Id: 435302
fotografie, rozměr ve výřezu 30,5 x 30,5 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 568x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč