Milton H. Greene
Marilyn Monroe - Mandolina Sitting
Id: 463301
fotografie, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně štítek (viz foto), paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 683x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč