Miroslav Göttlich
Anděl
Id: 530003
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, autorsky rámováno
zobrazeno: 662x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 800 Kč
2024,12-1,02,19,40,00
minimální příhoz 500 Kč