Miroslav Hanák
Ve Stromovce
Id: 1675
olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, původní stav
zobrazeno: 2596x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč