Miroslav Kužela
Postavy
Id: 1903
nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 25 x 25 cm, na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2010x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč