Miroslav Malina
Na koncertě
Id: 262313
olej/plátno/karton, rozměr 109 x 79 cm, značeno vlevo nahoře, karton prohnutý, nerovný povrch, oděrky na rámu
zobrazeno: 2134x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 800 Kč
Příhozy: 71