Miroslav Pospíšil
Syn lovce medvědů
Id: 404501
olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložena monografie autora s reprodukcí obrazu (str. 145)
zobrazeno: 2695x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč