Miroslav Prošek
Temné noci hlubina
Id: 605
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 40 cm, signováno uprostřed, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3125x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč