Miroslav Šnajdr ml.
Bez názvu
Id: 202208
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 83 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 3456x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč