Miroslav Šnajdr
Tabule vzpomínek
Id: 387307
olej/sololit, rozměr 60 x 75 cm, značeno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 24362x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč