Miroslava Kocmanová
Kateřina
Id: 483612
olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na několika místech oděrky v malbě
zobrazeno: 395x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 500 Kč