Čas na serveru 16:37:46

Miroslava Kocmanová
Kateřina

Id: 483612

Kateřina

  •  / Kateřina / Miroslava Kocmanová

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na několika místech oděrky v malbě

zobrazeno: 360x

Vyvolávací cena:
6 000