Čas na serveru 02:20:11

Miroslava Kocmanová
Z Karlína

Id: 483606

Z Karlína

  •  / Z Karlína / Miroslava Kocmanová

olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, malba místy odřená

zobrazeno: 289x

Vyvolávací cena:

14.5.2024, 21:14:00

22.4.2024 14:12 5 500 Kč