Miroslava Kocmanová
Z Karlína
Id: 483606
olej/plátno, rozměr 71 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, malba místy odřená
zobrazeno: 331x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
14.5.2024, 21:14:00
22.4.2024 | 14:12 | 5 500 Kč |