Čas na serveru 13:12:45

Miroslava Kocmanová
Zátiší s květinami

Id: 483610

Zátiší s květinami

  •  / Zátiší s květinami / Miroslava Kocmanová

olej/plátno, rozměr 100 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 496x

Vyvolávací cena: