Miloslava Vrbová - Štefková
Pierot
Id: 1997
olej/plátno/karton, rozměr 100 x 59 cm, signováno vpravo nahoře, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3280x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 611 Kč