Miloslava Vrbová - Štefková
Baletka
Id: 418801
olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 5818x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 700 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 48